WRZESIEŃ

02.09 Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020.  Msza św. godz. 10:00

11.09 Wyjście klasy II SP do Łazienek Królewskich na zajęcia edukacyjne – przyrodnicze pt. „Grzyby”

16.09 Sesja Rady Pedagogicznej, godz. 14.00. Szkolenie Rady Pedagogicznej – Bogusława Wojtczak STIMULUS

24.09 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „Spokojnie to tylko rock’n’roll”  godz. 10:25 dla uczniów klas VII- VIII SP i LO, godz. 11:25 dla uczniów klas I-V SP

Wyjście uczniów klasy VIII SP do kina na film pt. „Legiony”

Wyjazd grupy uczniów z LO na XIX Ogólnopolskie Forum Młodzieży Szkół Katolickich na Jasnej Górze

24.09 – 25.09 Wyjazd maturzystów do Częstochowy, Krakowa i Wadowic

25.09 Wyjście uczniów klasy III SP do Muzeum Paleontologicznego na lekcję muzealną „Ewaluacja na lądach”

Próba ślubowania

26.09 Wybory do Samorządu Szkolnego

Udział uczniów klasy VIII SP i I LO w biegach przełajowych WOM Żoliborz

Próba ślubowania

27.09 Uroczyste ślubowanie klas I 3 i 4 letniego LO

Wyjście klas IV i V SP do kina Wisła na film pt. „Chłopiec z burzy”

28.09 Wyjście uczniów klasy VII SP do parku linowego

30.09 Wyjście uczniów klasy I  i II LO (rozszerzenie humanistyczne) do teatru Imka na spektakl „Antygona”

Wyjście uczennicy II LO na finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na AWF

PAŹDZIERNIK

01 – 15.10 Konkurs świetlicowy dla uczniów klas I – IV SP „ Z serca dla Maryi”

02.10 Wyjście uczniów klasy II SP do Łazienek Królewskich na lekcje edukacyjną „Świat zwierząt”

Apel – spotkanie z Powstańcem

03 – 04.10 Wyjazd integracyjny klas VII SP , I 3 i 4 letniego LO

do Zagańska koło Kielc

03 – 04.10 Wyjazd reprezentacji szkoły, uczniowie klasy VIII SP na Jubileusz bł. Alicji Kotowskiej do Wejherowa

03 – 05.10 Wyjazd klasy II LO do Berlina na wycieczkę biologiczno – krajoznawczą

04.10 Msza św. godz. 11:00 – pierwszy piątek miesiąca

08.10 Wyjście uczniów klasy I a publicznej SP do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa na lekcję muzealną „ Ptasi rodzice, ptasie dzieci”

09.10 Wyjście uczniów klasy V SP do Muzeum Powstania Warszawskiego

Prawybory w szkole

11.10 Wykład dla uczniów liceum cykl „Człowiek z pasją” – spotkanie z reżyserem Rochem Fortinem. Reżyserem „You can Dance” i panią Anią Lucińską – aktorką, dziennikarką, prezenterką.

12.10 Wyjazd Nauczycieli i Pracowników Szkół do Kazimierza Dolnego

I Ogólnopolski konkurs wokalny im. Stanisława Jopka – Gabriela Kalinowska I LO zajęła II miejsce

14.10 Życzenia z okazji dnia Nauczyciela

16.10 Dzień Papieża Jana Pawła II

Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego godz. 9.00

Wyjście uczniów klasy I b publicznej SP do Łazienek Królewskich na lekcję edukacyjną

17.10 Próbna ewakuacja

Udział uczniów klasy I LO w zawodach dzielnicowych w piłce nożnej

18.10 Konkurs kuratoryjny z chemii godz. 9.00

Wyjście grupy uczniów LO (rozszerzenie humanistyczne) na lekcję RP – Duchowni Niezłomni do Pałacu Prezydenckiego

Wyjście klasy VIII SP do Muzeum ks. Popiełuszki

Wyjście grupy uczniów SP na Szachowe zawody dzielnicowe – nasi starsi uczniowie zajęli I miejsce

22.10 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „Chopin – poeta fortepianu”  godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP i LO, „Poznajcie Fryderyka” godz. 11:25 dla uczniów klas I-V SP

Wyjście grupy uczniów LO na III międzynarodowy kongres „Europa dwóch płuc – Europa Ewangelii, prawdy i pokoju”, „Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę” na UKSW

24.10 Konkurs kuratoryjny z historii godz. 9.00

Wyjście uczniów klas I LO do Kina „Elektronik” na sztukę w języku angielskim

Wykład prawnika dla uczniów klasy I 4 LO oraz pozostałych uczniów LO z rozszerzenia humanistycznego

Dyskoteka dla uczniów klas VII – VIII SP i LO

25.10 Konkurs kuratoryjny z biologii godz. 9.00

28.10 Konkurs kuratoryjny z matematyki godz. 9.00

29.10 Konkurs kuratoryjny z WOS godz. 9.00

Wyjście uczniów klasy V SP na trampoliny do Hangaru 646

30.10 Wyjście uczniów klasy VII SP do Grobu ks. Jerzego Popiełuszki

LISTOPAD

01.11 Wszystkich Świętych

04.11 Wyjście grupy uczniów z klas I i II LO na Warszawską Olimpiadę Młodzieży – piłka ręczna chłopców

Wyjście uczniów klasy IV SP na grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki, modlitwa za zmarłych

05.11 Wyjście grupy uczennic z klas I i II LO na Warszawską Olimpiadę Młodzieży – piłka ręczna dziewcząt

Wyjście uczniów klasy III LO do kina na film pt. „Boże Ciało”

06.11 Wyjście grupy uczniów  klasy VIII SP na konkurs szachowy – etap warszawski

Wyjście uczniów klasy III SP do Muzeum Cytadeli na lekcję „Tajemnice warszawskiej Cytadeli”

Świetlicowy konkurs „Błogosławiona Siostra Alicja Kotowska – wierna Bogu i Ojczyźnie” (uczniowie klas I – IV SP)

Próba ślubowania

07.11 Próba ślubowania

08.11 Uroczyste ślubowanie klas I  publicznej SP i VII SP

Udział szkoły w „Szkoła do hymnu”

Wyjście uczniów klas I LO do kina na film pt. „Legiony”

Wyjście uczniów klasy VIII SP na cmentarz „Powązki”

11.11 Święto Niepodległości

13.11 Wyjście uczniów klasy V SP do Teatru Kamienica na sztukę pt. „Ania z zielonego wzgórza”

Wyjście uczniów klasy IV SP do Muzeum Archidiecezji Warszawskiej „Od Stefka do Stefana, od chłopca do Kardynała”

14 – 15.11 XXX Ogólnopolskie Forum Szkół Katolickich

14.11 Wieczór filmowy dla uczniów klas VII – VIII SP i LO

19.11 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „Dworskie Fanfary i inne czary”, godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP i LO, godz. 11:25 dla uczniów klas I – V SP

20.11 Próbny egzamin ósmoklasisty – język polski Nowa Era

21.11 Próbny egzamin ósmoklasisty – matematyka Nowa Era

22.11 Próbny egzamin ósmoklasisty – język angielski Nowa Era

Warsztaty dla uczniów  IV SP „Ekosystem morza”.  Akademia Ekologii i Sztuki

25.11 Sesja Rady Pedagogicznej ( godz. 14:00)

27.11 Warszawski Konkurs Zoologiczny Irbis – I etap szkolny, uczniowie klas IV – V SP

29.11 Zebranie z Rodzicami godz.  17.30

GRUDZIEŃ

06.12 I piątek miesiąca, godz. 11.00

10.12 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „W kręgu muzyki latynoamerykańskiej” godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP i LO, „ Skąd pochodzisz melodio?” godz. 11:25 dla uczniów klas I – V SP

13.12 Apel w rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego

20.12 Wigilia w szkole – 2 lekcje z wychowawcą, życzenia na sali gimnastycznej

23.12 – 31.12 Zimowa przerwa świąteczna

STYCZEŃ

02.01 Dzień wolny, odpracowany 14.10.2019  r.

03.01 Dzień dyrektorski

09.01 Spotkanie opłatkowe dla Rodziców uczniów klas I – VIII SP godz. 17.30

10.01 Spotkanie opłatkowe dla Rodziców uczniów klas I – III LO godz. 17.30

11.01 Spotkanie opłatkowe dla Absolwentów godz. 17.30

20.01 Sesja Rady Pedagogicznej (godz. 14:00)

24.01 Zebranie dla Rodziców godz. 17:30

28.01 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „ Instrumenty Paganiniego” godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP  i LO, „Strunowe fantazje” godz. 11:25 dla uczniów klas I – V SP

LUTY

01.02 Studniówka

10.02 – 21.02 Ferie zimowe

25.02 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „Kunszt dawnego tańca – barok” godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP  i LO, „Na dworze Króla Słońce” godz. 11:25 dla uczniów klas I – V SP

26.02 Popielec

29.02 Spotkanie dla kandydatów do klasy I SP godz. 11:00

MARZEC

06.03 Msza św. godz. 11:00 – pierwszy piątek miesiąca

07.03 Spotkanie informacyjne dla kandydatów do I LO

10.03 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „Muzyczne portrety – Marek Grechuta” godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP i LO, „Historie pisane dźwiękami” godz. 11:25 dla uczniów klas I – V SP

13.03 Rekolekcje Wielkopostne dla Rodziców, godz. 17.30

14.03 Rekolekcje Wielkopostne dla Nauczycieli, godz. 10.00

KWIECIEŃ

03.04 Msza św. godz. 11:00 – pierwszy piątek miesiąca

05.04 Niedziela Palmowa

06.04 Sesja Rady Pedagogicznej, godz. 14.00

07.04 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „W stronę Nowego Świata” godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP i LO, „Opowiem Ci bajkę…” godz. 11:25 dla uczniów klas I – V SP

09.04 – 14.04 Wiosenna przerwa świąteczna  (12.04 Wielkanoc)

10.04 Rocznica Zbrodni Katyńskiej oraz Katastrofy Smoleńskiej

21.04 Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego godz. 9:00

22.04 Egzamin ósmoklasisty z matematyki godz. 9:00

23.04 Egzamin ósmoklasisty z języka obcego godz. 9:00

24.04 Zakończenie zajęć dydaktycznych w klasie III LO

MAJ

01.05 Święto pracy. Dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

02.05 Dzień Flagi RP

03.05 Święto Konstytucji 3 Maja

04.05 Matura pisemna z języka polskiego PP (9:00) i PR (14:00)

05.05 Matura pisemna z matematyki PP (9:00)

06.05 Matura pisemna z języka angielskiego PP (9:00) i PR (14:00)

07.05 Matura pisemna z matematyki PR (9:00)

08.05 Matura pisemna z biologii PR (9:00), WOS PR (14:00)

11.05 Matura pisemna z chemii PR (9:00), informatyki PR (14:00)

12.05 Matura pisemna z języka niemieckiego PP (9:00), PR (14:00)

13.05 Matura pisemna z geografii PR (9:00), Historia sztuki PR(14:00)

15.05 Matura pisemna z języka francuskiego PP (9:00) PR (14:00)

18.05 Matura pisemna z fizyki PR (9:00), historii PR (14:00)

26.05 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „W. A. Mozart – Bastien i Bastienne. Przedstawienie operowe w kostiumach” godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP i LO, godz. 11:25 dla uczniów klas I – V SP

CZERWIEC

05.06 Msza św. godz. 11:00 – pierwszy piątek miesiąca

16.06 Koncert muzyków z Filharmonii Narodowej pt. „Pod niebem Paryża” godz. 10:25 dla uczniów klas VII – VIII SP i LO, godz. 11:25 dla uczniów klas I- V SP

19.06 Sesja Rady Pedagogicznej godz. 12.00

25.06 Msza św. godz. 10:00 – zakończenie roku szkolnego