WRZESIEŃ

    01.09 Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

    Msza Święta w kościele pw. św.  Jana Kantego

    04.09-09.09 Wymiana niemiecka

    Wyjście klasy I gimnazjum do kina na film Mały Książę

    09.09 Wyjście uczniów klasy drugiej LO na spacer edukacyjny poświęcony zabytkom barakowym – Wilanów

    14.09 Sesja Rady Pedagogicznej

    15.09 Koncert muzyków Filharmonii Narodowej

    17.09 Rocznica agresji radzieckiej na Polskę

    XV Forum Młodzieży Szkół Katolickich

    18.09 Spotkanie z Rodzicami

    23.09 Wyjście uczniów klasy gimnazjum I a do kina Praha na film Czy naprawdę wierzysz?

    25.09 Wyjście uczniów klasy II a gimnazjum do kina na film Mały Książę

    28.09 Wybory do samorządu szkolnego

    Wyjście uczniów klasy II LO do Teatru Buffo na musical pt. Metro

    29-30.09 Wyjazd integracyjny klas pierwszych gimnazjum i LO

    29.09 Apel poległych w Powstaniu Warszawskim

    PAŹDZIERNIK

    01.10 Udział uczniów gimnazjum w Konkursie przedmiotowym języka niemieckiego.

    02.10 Msza święta – Pierwszy piątek miesiąca

    Udział uczniów gimnazjum w Konkursie przedmiotowym wiedzy o społeczeństwie.

    Wyjście uczniów gimnazjum i LO ko kina Wisła na film Pilecki w reż. I. Krzyszkowskiego.

    05.10 Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy.

    Gościnny występ zespołu z Kolumbii – La Carambantua

    Wyjście uczniów klasy III gimnazjum do Sejmu i Senatu na lekcję poświęconą ustrojowi RP

    07.10 Udział ucznia gimnazjum w Konkursie przedmiotowym fizyczny.

    09-15.10 Wyjazd uczniów na warsztaty językowe do Anglii.

    Udział uczniów gimnazjum w Konkursie przedmiotowym języka angielskiego.

    14.10 Dzień Edukacji Narodowej (4 lekcje według planu, przedstawienie, życzenia dla nauczycieli). Koncert muzyków FN

    15.10 Wycieczka uczniów szkoły podstawowej do Wilanowa

    16.10 Udział uczniów gimnazjum w Konkursie przedmiotowym geograficznym

    Udział uczniów w młodzieżowej akcji Orędownicy Pamięci, w projekcie Drogi Wypędzeń – Warszawa 1944.

    17.10 Udział uczniów SP w II etapie Konkursu Recytatorskiego Usłysz, Panie, moje   słowa.

    19.10 Udział uczniów gimnazjum w Konkursie przedmiotowym chemicznym.

    21.10 Udział uczniów gimnazjum w Konkursie przedmiotowym języka polskiego

    Wyjście uczniów klasy I LO na grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

    26.10 Udział uczniów gimnazjum w Konkursie przedmiotowym matematycznym

    28.10 Udział uczniów gimnazjum w Konkursie przedmiotowym biologicznym.

    Dyskoteka.

    29.10 Udział uczennic w XXXIX Olimpiadzie Języka Francuskiego (etap szkolny).

    LISTOPAD

    03.11 Koncert muzyków FN

    Próbny egzamin gimnazjalny organizowany przez Wydawnictwo WSiP – część humanistyczna.

    04.11 Próbny egzamin gimnazjalny organizowany przez Wydawnictwo WSiP – część matematyczno-przyrodnicza.

    06.11 Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Konkursie Zakazane piosenki

    Pierwszy piątek miesiąca – Msza święta – próba ślubowania.

    09.11 Próba ślubowania

    10.11 Uroczystość ślubowania klas pierwszych uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz LO

    Wyjście uczniów klasy III gimnazjum do kina Wisła na film pt. Czy naprawdę wierzysz?

    18.11 Wyjście uczniów klas I gimnazjum do Muzeum Narodowego

    19.11 Wyjście uczniów klasy 3 gimnazjum LO na spektakl w języku angielskim – And Now for Something

    Wyjście uczniów na warsztaty politologiczne na UKSW

    Wyjście uczniów do Teatru Rampa na spektakl pt. Mistrz i Małgorzata.

    20.11 Wyjście uczniów na warsztaty politologiczne na UKSW

    23.11 Matura próbna OPERON

    Udział uczniów gimnazjum w Konkursie z języka niemieckiego EDI – Pingwin

    24.11 Udział uczniów gimnazjum w Konkursie z chemii – EDI – Pingwin

    Matura próbna OPERON – język polski

    25.11 Matura próbna OPERON – matematyka

    26.11 Matura próbna OPERON – język obcy

    27.11 Udział uczniów klasy II i III LO w 57. Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym (etap szkolny)

    Matura próbna OPERON – przedmioty dodatkowe

    30.11 Udział uczennic klasy III gimnazjum w II etapie (rejonowym) Konkursu przedmiotowego z biologii

    GRUDZIEŃ

    02.12 Próbny egzamin gimnazjalny – Nowa Era

    03.12 Probny egzamin gimnazjalny – Nowa Era

    Udział uczennicy I LO w Olimpiadzie Języka Rosyjskiego (etap    szkolny).

    Wyjście uczniów Lo do Muzeum Więzienia Pawiak

    04.12 Próbny egzamin gimnazjalny OPERON (cz. matematyczno-przyrodnicza)

    Pierwszy piątek miesiąca

    08.12 Próbny egzamin gimnazjalny OPERON – cz. humanistyczna

    09.12 Próbny egzamin gimnazjalny OPERON – cz. matematyczno-przyrodnicza

    10.12 Próbny egzamin gimnazjalny OPERON – cz. językowa

    11.12 Apel w rocznicę w wprowadzenia Stanu Wojennego

    13.12 Rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego

    15.12 Koncert muzyków FN

    18.12 Olimpiada Wiedzy o Mediach (zawody okręgowe)

    21.12 Wigilia w internacie

    22.12 Wigilia w szkole

    STYCZEŃ

    06.01 Uroczystość Trzech Króli
    08.01 Msza św., spotkanie opłatkowe dla Rodziców (godz. 17.30)
    10.01 Spotkanie opłatkowe dla absolwentów naszych szkół (godz. 17.00)

    11-15.01 Próbna matura z Nową Erą14.01 Udział uczniów gimnazjum w Olimpiadzie Przedmiotowej z Chemii oraz z Fizyki OLIMPUS

    I edycja Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

    15.01 Olimpiada Języka Francuskiego (etap okręgowy)

    Udział uczniów LO w Piątej Ogólnopolskiej „Nocy Biologów”

    Wyjście uczniów gimnazjum na lodowisko

    18.01 Sesja Rady Pedagogicznej (godz. 14.00)
    19.01 Koncert muzyków Filharmonii Narodowej

    20.01 Próbny egzamin gimnazjalny w klasie III
    21.01 Rocznica wybuchu Powstania Styczniowego
    22.01 Spotkanie z Rodzicami – podsumowanie I półrocza (godz. 17.30)

    25.01 Apel patriotyczny poświęcony 153. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

    28.01 Wyjście klasy III gim. – śladami Powstania Warszawskiego

    Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

    LUTY

    10.02 Środa Popielcowa

    19.02 Wyjście uczniów klasy I a gimnazjum do kina Wisła na film pt. Sprawiedliwi

    20.02 Spotkanie informacyjne dla kandydatów do Szkoły Podstawowej

    22.02 Wykład dla uczniów  gimnazjum i LO pt. Góry Polski i ich tajemnice

    23.02 Koncert muzyków Filharmonii Narodowej

    26.02 Prelekcja p. Kajetana Rajskiego – pisarza i publicysty, autora i współautora kilkunastu książek  – poświęcona Żołnierzom Wyklętym

    29.02 Mija termin zgłaszania uczniów szkoły podstawowej do kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Opowiadamy legendy

    Spotkanie uczniów klas II i III LO oraz II b gimnazjum z warszawskim mecenasem.

    MARZEC

    01.03 Apel patriotyczny z okazji Narodowego  Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych

    01-02.03 Próbna matura usta – języki obce

    04.03 Pierwszy piątek miesiąca; Msza św. dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły (godz. 11.00)

    05.03 Spotkanie informacyjne dla kandydatów do gimnazjum i LO (godz. 11.00)

    Udział Kamili Cegiełki – uczennicy klasy III LO – w II okręgowym etapie Olimpiady Języka Rosyjskiego

    06-12.03 Wymiana polsko-niemiecka

    07-09.03 Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży

    Wyjście uczniów do kina na filmach Zmartwychwstały oraz Bernadetta. Cud w Lourdes.

    09.03 Udział uczniów gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK

    Wyjście uczniów gimnazjum i LO na Stadion Narodowy

    15.03 Koncert muzyków Filharmonii Narodowej

    III edycja Szkolnego konkursu Opowiadamy legendy (przesłuchania)

    17.03 Udział uczniów gimnazjum i LO w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

    Udział uczniów gimnazjum w konkursie Kangur Matematyczny

    18.03 Rekolekcje wielkopostne dla rodziców (godz. 17.30)

    19.03 Rekolekcje wielkopostne dla nauczycieli (godz. 10.00)

    20.03 Niedziela Palmowa

    22.03 III edycja Szkolnego konkursu Opowiadamy legendy (przesłuchania)

    Agape w internacie (godz. 17.30)

    23.03 Agape w szkole (życzenia w szkole po 4 lekcjach)

    24.03-29.03 Wiosenna przerwa świąteczna

    27-28.03 Wielkanoc

    KWIECIEŃ

    01.04 Pierwszy piątek miesiąca, Msza święta. Wyjście uczniów klasy I szkoły podstawowej do  Zamku Królewskiego na zajęcia edukacyjne pt. Legendy Warszawy – Złota Kaczka

    07.04 Uroczysta Gala wręczenia nagród w Konkursie Opowiadamy legendy

    08.04 Realizacja projektów edukacyjnych w klasach drugich gimnazjum

    09.04 Spotkanie informacyjne dla kandydatów do gimnazjum i LO

    13.04 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego PANDA

    14.04 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z chemii PANDA

    15.04 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z fizyki PANDA

    18.04 Egzamin gimnazjalny – cz. humanistyczna

    19.04 Egzamin gimnazjalny – cz. matematyczno-przyrodnicza

    20.04 Egzamin gimnazjalny – język obcy

    22.04 Wyjście uczniów klas I gimnazjum do Muzeum Archeologicznego na lekcję muzealną poświęconą początkom państwa polskiego.

    25.04 Apel patriotyczny poświęcony 1050. rocznicy chrztu Polski

    26.04 Koncert FN

    27.04­­­­ Wyjście uczniów klas I gimnazjum oraz I LO na strzelnicę

    Dyskoteka

    29.04 Zakończenie zajęć edukacyjnych w klasie III LO, pożegnanie klasy maturalnej

    MAJ

    01.05 Święto Pracy

    02.05 Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

    03.05 Święto Konstytucji Trzeciego Maja

    04-06.05  Dni wolne od zajęć szkolnych dla pierwszych i drugich klas liceum

    04.05 Matura pisemna – język polski PP (godz. 9.00)  oraz  PR (godz. 14.00); próbny egzamin gimnazjalny w klasie drugiej gimnazjum

    Rejs uczniów szkoły podstawowej po Wiśle

    05.05 Matura pisemna – matematyka PP (godz. 9.00); próbny egzamin gimnazjalny w klasie drugiej gimnazjum

    Wyjście klas pierwszych gimnazjum  na zajęcia terenowe z geografii i wychowania fizycznego

    05-07.05 Wyjazd uczniów klasy szkoły podstawowej do Wólki Dłużewskiej, do Doliny Bobrów

    06.05 Matura pisemna – język angielski PP (godz. 9.00) oraz  PR (godz. 14.00); próbny egzamin gimnazjalny w  klasie drugiej gimnazjum

    09.05 Matura pisemna – matematyka PR (godz. 9.00)

    10.05 Matura pisemna – WOS PP i PR (godz. 9.00) oraz historia muzyki PP i PR (godz. 14.00)

    11.05 Matura pisemna – biologia PP i PR ( (godz. 9.00)

    Zajęcia z profilaktyki w klasie pierwszej LO

    12.05 Matura pisemna – język niemiecki PP (godz. 9.00) oraz PR (godz. 14.00)

    13.05 Matura pisemna – chemia PP i PR (godz. 9.00) oraz geografia PP i PR (godz. 14.00)

    14.05 Noc Muzeów

    15.05 Zesłanie Ducha Świętego – Zielone Świątki

    16.05 Matura pisemna – fizyka i astronomia PP (godz. 9.00) oraz  historia sztuki PR (godz. 14.00)

    17.05 Matura pisemna – historia PP i PR (godz. 9.00)

    18.05 Matura pisemna – język rosyjski PP (godz. 9.00) oraz PR (godz. 14.00)

    19.05 Matura pisemna – język francuski  PP  (godz. 9.00) oraz PR (godz. 14.00)

    Wyjazd klasy pierwszej LO do Lasek

    Wyjście uczniów klasy trzeciej na Wojskowe Powązki

    20.05 Wyjście uczniów  klasy pierwszej LO  na spotkanie z p. Zofią Żukowską ze Stowarzyszenia   „Dzieci Holocaustu”

    Pokaz filmu pt. Oni szli Szarymi Szeregami oraz spotkanie z reżyserami

    Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu organizowanego przez samorząd szkolny na filmik – 3 minuty z życia klasy

     23.05 Wyjście uczniów szkoły podstawowej do Zamku Królewskiego na zajęcia edukacyjne pt. Legendy Warszawy – Syrenka

    Wyjście klasy pierwszej b gimnazjum na spacer edukacyjny pt. Powstańczy Żoliborz

     24.05-01.06  Wymiana polsko-francuska

    24.05 Wyjście uczniów klas pierwszych i drugich LO na spotkanie z panią Eulalią Rudakową – prezesem fundacji Moje Wojenne Dzieciństwo.

    24.05-01.06 Wymiana francuska

    26.05 Boże Ciało

    27.05 Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

     

    Empty tab. Edit page to add content here.

    CZERWIEC

    01.06 Dzień Dziecka

    Wyjście uczniów szkoły podstawowej na przedstawienie pt. Kot w butach (praca  w teatrze – zwiedzanie teatru z przewodnikiem)

    03.06 Pierwszy piątek miesiąca

    Dzień Zdrowego Stylu  Życia – Racjonalne odżywianie i aktywność fizyczna młodzieży w wybranych krajach Europy

    Wyjście uczniów szkoły podstawowej na spacer do Lasku Bielańskiego – ścieżka przyrodnicza, zabawy integracyjne

    04-05.06 Udział uczniów w czuwaniu modlitewnym na Lednicy

    06.06 Uroczyste rozdanie świadectw w klasie maturalnej

    Wyjście uczniów  klas drugich gimnazjum na zajęcia w Sądzie Okręgowym w Warszawie

    07.06 Koncert muzyków Filharmonii Narodowej

    7-10.06 Wycieczka klasy II a  i b gimnazjum do Krakowa – poznanie dziedzictwa narodowego

    10.06 Wyjście uczniów klasy I LO na spacer ulicami Żoliborza – poznanie historii dzielnicy oraz jej sławnych mieszkańców

    11.06 Bal gimnazjalny

    13-17.06 Wycieczka klasy III gimnazjum oraz I LO do Zakopanego

    16.06 Wyjście  uczniów klasy II LO spacer edukacyjny  pt.  Śladami Lalki

    17.06 Przekazanie przez OKE wyników egzaminów gimnazjalnych

    20.06 Sesja Rady Pedagogicznej – podsumowanie roku szkolnego

    21.06 Wyjście uczniów LO na Powązki – opieka nad grobami powstańców 1944

    23.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego; Msza św. o godz. 10.00 w Kościele pw. św. Jana Kantego