Uczniowie naszego liceum biorą udział w rozlicznych konkursach tematycznych, interdyscyplinarnych czy olimpiadach.

rok szkolny 2017/2018

Udział ucznia klasy II gimnazjum w II etapie kuratoryjnego konkursu z języka hiszpańskiego.

***

rok szkolny 2016/2017

Udział Zofii Malczewskiej – uczennicy klasy I LO – w II etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Aleksandra Ryś z klasy II jako jedna z niewielu osób w Polsce uczestniczyła i zdała egzamin z Internetowego Kursu Szkolnej Gry Giełdowej XV edycji. Dyplom ukończenia jest brany pod uwagę przy rekrutacji do SGH.

Gratulujemy!

Uczniowie naszego gimnazjum biorą udział w rozlicznych konkursach tematycznych oraz interdyscyplinarnych.

rok szkolny 2017/2018

Juliusz Gauze i Maria Jaworska – uczniowie klasy III SP –  przeszli do II etapu Konkursu Z poprawną polszczyzną na co dzień

***

rok szkolny 2016/2017

Uczniowie klas trzecich gimnazjum nagrodzeni!  Piotr Majewski został Laureatem Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie, zaś Iwo Hachulski – finalistą.

Zuzanna Stępińska – uczennica klasy III gimnazjum – została Finalistką Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

Klara Grzywacz – uczennica klasy I a gimnazjum – otrzymała Dyplom za udział w Konkursie na Logo Młodzieżowej Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

Gratulujemy!

Nasi najmłodsi uczniowie biorą udział w rozlicznych konkursach tematycznych czy interdyscyplinarnych.

 

rok szkolny 2017/2018

***

rok szkolny 2016/2017

Katarzyna Jaworska – uczennica klasy II – została Finalistką XIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego – Z poprawną polszczyzną na co dzień.

Maria Józefina Jaworska – uczennica klasy II – zdobyła 5. miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie OLIMPUSEK sesja wiosenna.

Maria Józefina Jaworska  – uczennica klasy II – otrzymała dyplom wyróżnienia za pracę w Konkursie Plastycznym pt. CHRZEST POLSKI W OCZACH DZIECKA.

Dyplomy uznania  za udział w Alfiku Matematycznym zdobyli uczniowie klasy II: Alicja Szałacha, Szymon Zarzycki, Juliusz Gauza, Franciszek Szymański, Alexandra Aird, Maria Jaworska, Katarzyna Jaworska, Emilia Piotrowska oraz Tytus Womela.

GRATULUJEMY!!